Миттєвий кредит онлайн

Якщо гроші потрібні терміново і раптом, жителям України можна оформити миттєвий кредит в спеціалізованих мікрофінансових організаціях. Переваг у такого рішення чимало: отримати потрібну суму можна відразу після розгляду заявки, яке триває не більше трьох годин. Залишилося розібратися, як знайти підходящу організацію, де можна отримати позику онлайн миттєво, які вимоги пред’являються до клієнтів, і які документи потрібно надати.

Зміст:

 1. Вибираємо компанію-кредитора
 2. Портрет потенційного позичальника
 3. Ринок мікрокредитів: що говорить закон
 4. Позика на картку миттєво: умови договору
 5. Як рахувати відсотки по кредиту
 6. Як оформляти і гасити позику

Вибираємо компанію-кредитора

На фінансовому ринку України працює безліч мікрофінансових установ, де можна швидко і без зайвих зусиль отримати гроші прямо на банківську картку. Перш ніж звернутися в одну з таких компаній, переконайтеся, що вона відповідає вашим вимогам. Як правило, кожна з них пропонує кредит миттєво на рішення дрібних фінансових питань і проблем. Але якщо потрібна велика сума, наприклад, на покупку машини або квартири, оплату туристичної путівки або свого навчання в одному з вищих навчальних закладів, краще звернутися в великий банк. МФО, або мікрофінансову організацію — це можливість «перехопити» потрібну суму до зарплати, купити те, про що давно мріяли (наприклад, тостер або кухонний комбайн, нову пару чобіт або електронний гаджет), придбати потрібні ліки в аптеці.

Наступний крок — це порівняти умови, на яких видаються грошові кошти, а також ознайомитися з вимогами, які пред’являються по відношенню до позичальників. Варто зазначити, що умови видачі миттєвих позик майже ідентичні, проте МФО часто проводять акції і пропонують міні-кредити за більш вигідними ставками.

Ще один момент — це відгуки про організації в мережі Інтернет. Реальні клієнти із задоволенням діляться своїми історіями отримання позик на картку, і з цих оповідань можна отримати масу корисної інформації, здатної полегшити оформлення миттєвого кредиту.

Портрет потенційного позичальника

МФО більш лояльні, ніж великі фінансові організації. Саме тому оформити міні-позику може майже кожен житель України, який досяг повноліття. Навіть якщо у вас вже є кредит, вам навряд чи відмовлять.

Отримати кредит миттєво можна і в інших складних випадках:

 • кредитна історія залишає бажати кращого;
 • ви не готові надати співробітникам компанії офіційну довідку про доходи або довірених осіб-позичальників;
 • у вас були прострочення за платежами.

Дізнатися про можливості моментального зарахування потрібної суми на банківську картку можна, якщо заповнити заявку. У ній потрібно вказати дані свого паспорта та ідентифікаційного податкового номера, який присвоюється всім жителям країни.

Потенційні позичальники часто задаються питанням: що робити, якщо статус або соціальний стан не дозволяють оформити банківський кредит? МФО рідко звертають увагу на портрет свого клієнта і з задоволенням надають необхідні суми і тимчасово безробітним жителям України, і студентам останніх курсів ВНЗ, і домогосподаркам, які виховують дітей, і навіть пенсіонерам.

Фінансові установи вкрай рідко посилюють вимоги. Однак в деяких закладах займ може оформити клієнт у віці від 23 до 65 років.

Ринок мікрокредитів: що говорить закон

Поява онлайн-кредитів істотно змінила ринок, адже тепер не потрібно брати участь у паперовій тяганині і бюрократичних зволіканнях. Але це зовсім не означає, що по відношенню до злісних неплатників і порушників банківського договору закон пом’якшав. Відносно них можуть бути порушені кримінальні справи і розпочато судове провадження.

Разом з тим на законодавчому рівні ретельно регулюється діяльність і самих МФО. Їх робота будується відповідно до Закону «Про електронну комерцію» та іншими локальними нормативно-правовими документами, що регламентують фінансову діяльність подібних структур. Так, на ринок не допускаються установи, які не хочуть працювати відповідно до букви закону. Здійснювати свою діяльність на ринку мікрокредитування в Україні можуть тільки ті установи, які пройшли атестацію та отримали відповідну ліцензію. Якщо такого документа організація вам надати не може, краще відмовитися від спільної роботи з нею. За діяльністю всіх мікрокредитних компаній ретельно стежить НБУ.

Позика на картку миттєво: умови договору

Співпраця з мікрофінансовими компаніями нічим не відрізняється від роботи з банками. Тільки МФО охоче видають невелику суму грошей, та й термін кредитування, як правило, становить не більше 2 місяців. При виборі фінустанови звертайте увагу на наступні показники і параметри:

 • сума позики: в середньому вона варіюється від п’яти до десяти тисяч гривень; деякі фірми працюють з клієнтами, яким потрібні і більші кошти — від 75 до 500 тисяч гривень;
 • час, на який оформляється мікрокредит: перепозичити до зарплати ви можете на три, п’ять, дев’ять днів, а також на місяць або два; якщо берете велику суму, банк може запропонувати збільшений термін — до 12-24 місяців;
 • фінансова ставка: МФО відрізняються від банків тим, що пропонують позики під більш високий відсоток; умови коливаються в залежності від установи, однак можна знайти пропозиції зі ставками від 2% до 50% річних.

Термін розгляду заявки стандартний. Відповідь про те, чи можливий кредит на картку миттєво, приходить протягом кількох хвилин після заповнення спеціальної форми. Максимальний термін — від декількох годин до двох-трьох днів. Час буде залежати від того, який обсяг грошей потрібен для позики клієнту.

Відмова банку в поповненні картки малоймовірна. Це може відбутись з різних причин: надання неповної чи недостовірної інформації або невідповідність вимогам. У всіх інших випадках, як правило, виноситься позитивне рішення.

Як рахувати відсотки по кредиту

Якщо ви вибрали надійну компанію, яка дає позику онлайн, то вона повинна забезпечити максимально прозорі умови співпраці. А значить ви зможете розрахувати відсотки по кредиту самостійно. Для цього потрібно знати кілька базових даних, а саме: термін кредиту, річна процентна ставка, точна сума позики. Результат самостійного розрахунку може відрізнятися тому, що МФО без вашого відома може включати додаткові послуги — наприклад, оформлення страховки позичальникові або відсоток за перерахування, комісію за фінансове обслуговування. Тому головна умова точного розрахунку — це уважне читання договору, в якому повинні бути прописані всі умови видачі онлайн-кредиту.

Формула для розрахунку відсотків по кредиту виглядає наступним чином:

Сума на руки х відсоткова ставка (в рік) / 100 х (час дії кредиту (в днях) / загальна кількість днів у році).

Щоб не ускладнювати собі життя, можна просто ввести всі ці дані в спеціальний кредитний калькулятор і отримати вже готовий результат.

Як оформляти і гасити позику

Сучасний ринок онлайн-кредитування — це відмінна можливість економити найдорожче, що може бути — час. З цієї причини МФО пропонують безліч доступних і моментальних способів отримання грошових коштів.

 • Найшвидший і зручний — це зарахування на банківську картку. У цього способу є тільки одна особливість: ця сама банківська картка у вас вже повинна бути. В іншому випадку операція може розтягтися на невизначений термін, адже для початку вам доведеться заповнити заяву на видачу. Картки родичів, друзів, сусідів не підходять. Тому друга обов’язкова вимога — це наявність картки, оформленої на ваше ім’я. Втім, навряд чи сьогодні це проблема: у більшості потенційних клієнтів вона вже є, а якщо немає, то можна оформити віртуальну або почекати, поки буде готова банківська.
 • Готівка на руки. Більшість мікрофінансових установ готові видавати потрібні суми на руки своїм клієнтам. Для цього потрібно заздалегідь упевнитися, що гроші є в касі, і отримати їх, пред’явивши документ, що засвідчує вашу особу. Недолік тільки один: доведеться знайти час, щоб відвідати філію і отримати кошти. І, звичайно, якщо мова йде про велику суму, потрібно заздалегідь потурбуватися її безпечним зберіганням.
 • Через електронні сервіси — на віртуальні гаманці. Ще один зручний спосіб, що економить ваш час. Але, на жаль, далеко не всі мікробанки займаються переказом коштів на віртуальні гаманці. Тому дізнатися про можливості підтримки такого способу потрібно заздалегідь, ще до заповнення заявки на миттєву позику онлайн.

Щоб повернути позикові кошти, можна скористатися одним з нижчеперелічених варіантів:

 • Моментальний переказ з картки на рахунок організації. Звичайно, для цього ви повинні не помилитися при заповненні реквізитів. Інакше гроші підуть в невідомому напрямку.
 • У касу безпосередньо. Якщо виберете цей спосіб, доведеться відвідувати офіс до того моменту, поки позика не буде погашеною повністю. Зате гроші зараховуються моментально.
 • Через платіжні термінали. Але тут є суттєве обмеження: багато сервісів беруть додаткову комісію за такі послуги.

Що буде, якщо не платити? Можливість отримання відстрочки

Як зазначалося вище, за діяльністю фінустанов уважно стежить НБУ, тому неодноразові прострочення і несплата кредиту караються на законодавчому рівні. Недобросовісним позичальникам загрожує кримінальна справа і навіть реальний тюремний термін.

Якщо злочин не входить у ваші плани, але у вас немає грошей на оплату чергової заборгованості, спробуйте отримати відстрочку платежів в тій МФО, де оформляли позику.