Позика на картку з автоматичним схваленням

Автоматичний кредит — популярна сьогодні послуга, затребувана різними категоріями населення. У житті практично будь-якої людини трапляються ситуації, коли терміново потрібні кошти, а правильно розрахувати бюджет виходить далеко не завжди. За статистикою лише у 30% людей є заощадження. Оптимальним виходом в одній з таких ситуацій буде звернення в мікрофінансову організацію. Таких установ досить багато на сучасному ринку, вони надають послуги онлайн і пропонують вигідні умови співпраці. Взяти кредит можна на будь-які цілі: незапланована поїздка, покупка побутової техніки або банальний брак грошей до зарплати. Як правило, МФО не вимагає зазначення мети отримання позики, а розгляд заявки відбувається в автоматичному режимі.

Мікрофінансові організації мають переваги перед традиційними банківськими установами, але заслуговують довіри не все. При виборі кредитора варто оцінити дрібниці, які здадуться несуттєвими, але їх ігнорування потенційно може привести до проблем з оплатою боргу. Отримуючи послуги фінансової установи, врахуйте наступні нюанси:

 • спосіб видачі грошей. Більшість кредиторів намагаються надавати клієнтам можливість отримати позику на картку будь-якого банку, але існують МФО, що видають гроші тільки у власному офісі, а це виявиться незручним для деяких людей. Також бажано оцінити кількість способів повернення коштів, краще, якщо буде кілька варіантів: через касу банку, переказом з картки на картку, через термінал самообслуговування;
 • умови співпраці з новими клієнтами. Якщо ви берете позику перший раз — велика ймовірність того, що сума буде мінімальною, але при цьому багато МФО пропонують знижену відсоткову ставку. Надання додаткових документів, що підтверджують рівень доходів, дозволить отримати меншу суму під невеликий відсоток;
 • способи захисту конфіденційної інформації користувачів. Як будь-яка фінансова установа, МФО зобов’язана піклуватись про надійне збереження даних банківських карт, кращий спосіб для цього — впровадження двофакторної аутентифікації і протоколу шифрування на сайті. Якщо цих механізмів на сайті немає — не варто ризикувати безпекою власних коштів;
 • рівень лояльності до клієнтів. Багато компаній із задоволенням йдуть на компроміси, якщо виникають складнощі з погашенням кредиту, і надають можливість пролонгації.
 • наявність ліцензії Національного банку України та підтверджуючих документів.

Зміст:

 1. Як отримати кредит на картку в автоматичному режимі
 2. Особливості отримання кредиту: сума, термін, відсоткова ставка
 3. Як збільшити шанс на схвалення заявки

Як отримати кредит на картку в автоматичному режимі

Кредит з автоматичним рішенням доступний практично всім категоріям населення, незалежно від віку, способу працевлаштування та рівня доходів. Мінімальні вимоги, які необхідно дотримати для отримання грошей, включають такі аспекти:

 • вік від 18 років. Будь-який повнолітній житель країни може отримати гроші в борг у мікрофінансової організації, при цьому часто компанія не відмовить студенту або пенсіонеру. Державні і комерційні банки неохоче видають кредити людям похилого віку, а вони виявляються одними з найбільш відповідальних і сумлінних платників;
 • громадянство України. Наявність документів з пропискою на території країни — також обов’язкова умова, без якого отримати кредит не вийде;
 • наявність діючого номера телефону, за яким співробітник компанії зможе зв’язатися з вами. Мобільний телефон також потрібен для отримання одноразового коду, який потрібно ввести при вході в особистий кабінет;
 • наявність офіційного працевлаштування буде важливим, але не обов’язковим фактором, який підвищить шанси на схвалення заявки. Якщо кредит видається не в фізичному офісі, а онлайн на сайті, потрібна також пластикова картка будь-якого банку, на яку будуть зараховані кошти. При цьому важливо, щоб вона була оформлена на ім’я людини, яка отримує позику.

Мікрокредитування — досить нове явище в нашій країні, воно регулюється кількома правовими актами. Відносно недавно регулятором діяльності МФО став Національний банк України. Згідно із законом електронний договір, який укладається між клієнтом і компанією-кредитором, має таку ж юридичну силу, як і паперовий документ з підписом і печаткою.

Особливості отримання кредиту: сума, термін, відсоткова ставка

Сума мікропозик обмежена розміром однієї-двох мінімальних зарплат. При першому зверненні новому клієнтові схвалять мінімальний кредит, в середньому його сума становить 2-3 тисячі гривень, зазвичай цього виявляється досить, щоб дотягнути до зарплати або погасити термінові платежі. При наступних зверненнях, якщо всі платежі були зроблені вчасно, а штрафних санкцій не застосовувалося, рівень довіри до позичальника зростає, і він може отримати вже велику суму на тривалий термін. Але все ж занадто розраховувати на великий кредит не варто, якщо потрібна позика на кілька місяців — краще скористатися одним з банківських продуктів, так як сума переплати в МФО може виявитися більше самого тіла кредиту.

На сучасному фінансовому ринку представлено безліч мікрофінансових установ, які намагаються залучити нових клієнтів всіма можливими методами, одним з яких є позика під 0%. Багато людей не довіряють таким рекламним акціям, але в даному випадку все цілком реально. Новий клієнт може скористатися спеціальною пропозицією і отримати кредит або за мінімальною процентною ставкою в 0,01%, або взагалі без переплати. Такий хід істотно підвищує лояльність до компанії і збільшує число активних користувачів сервісу. Боятися прихованих платежів і комісій в цьому випадку не варто, компанії всього лише намагаються зацікавити людей і познайомити зі своїм продуктом.

Специфіка мікрокредитів полягає в тому, що вони видаються на невеликий термін — від 5 до 30 днів, рідше до 45-60 днів. Середня процентна ставка становить від 0,5 до 1% в день, при тривалому користуванні грошима така позика виявиться невигідною. Але при мінімальному терміні кредиту клієнт отримує можливість швидко закрити фінансові потреби без істотних переплат. На сайті практично будь-якої МФО є кредитний калькулятор, який дозволяє наочно розрахувати суму відсотків і оцінити свої фінансові можливості.

Для прикладу припустимо, що ви взяли кредит на 5000 гривень терміном 30 днів під 0,01%. Для розрахунку суми переплати варто скористатися наступною формулою:

Переплата = 5000 х 30 х 0, 0001 = 15 грн.

Тобто, фактично через місяць потрібно буде сплатити 5015 грн. У різних організаціях сума процентної ставки може відрізнятися, порахувати розмір платежу можна або самостійно, або скористатися кредитним калькулятором, при цьому додаткові комісії та плата за страхування відсутні.

Для постійних клієнтів у деяких компаніях передбачена програма лояльності, що дозволяє накопичувати бонуси, які використовуються для оплати частини боргу або отримання зниженої відсоткової ставки. Регулярні акції, промокоди та розіграші цінних призів — ще один відмінний спосіб заощадити для тих, хто постійно користується подібними пропозиціями.

Як збільшити шанс на схвалення заявки

МФО характеризуються високим відсотком схвалення, але робот кредитів підтвердить не будь-яку заявку. Існує ряд рекомендацій, які допоможуть вам гарантовано отримати гроші:

 • вказуйте тільки правдиву інформацію, особливо, якщо її можна перевірити в відкритих джерелах. Наявність нерухомості і автомобіля буде перевагою при оформленні кредиту, але тільки якщо вони у вас дійсно є;
 • не намагайтеся приховати наявність кредитних карт і непогашених позик. Більшість фінансових установ користуються загальною базою клієнтів, в якій з легкістю можна перевірити цю інформацію. МФО видають гроші навіть при наявності незакритих позик, тому брехати в цьому випадку не має сенсу;
 • уважно заповнюйте всі форми на сайті. Позику з автоматичним схваленням розглядає робот, тому розпізнати друкарську помилку або помилку він не зможе, на відміну від живої людини. Неточності можуть стати причиною відмови.

При оформленні заявки на сайті можна вказати спосіб отримання грошей. Далеко не всі МФО мають наземні офіси, тому клієнту знадобиться пластикова картка будь-якого банку, на яку будуть перераховані кошти. Повернути позику можна таким же чином: переклазом з картки на картку, поповненням рахунку через термінал самообслуговування, банківським переказом через касу.

Яка відповідальність передбачена за несплату кредиту

Кредит з автоматичним схваленням — повноцінний фінансовий продукт, правила користування яким не надто відрізняються від звичних банківських позик. Це означає, що законом передбачена відповідальність за порушення умов договору та штрафні санкції. Якщо у клієнта виникли непередбачені обставини, у зв’язку з якими оплата стала неможливою, на тіло кредиту нараховується відсоток, який вказаний в договорі, і, як правило, він більше поточного. Злісне ухилення від узятих на себе зобов’язань загрожує повісткою до суду і нав’язливими дзвінками колекторських організацій.

Але, тим не менше, мікрофінансові установи, із задоволенням йдуть назустріч своїм клієнтам, якщо ті чесно зізнаються, що не зможуть вчасно виплатити позику. Пролонгація — оптимальний спосіб виходу із ситуації. Як правило, послуга не доступна для нових користувачів, але якщо ви регулярно берете кредити, компанія дає можливість відстрочки платежу на той чи інший термін за умови оплати відсотків.