Кредит 24/7 онлайн

В інтернеті досить багато шахраїв або нелегальних сервісів, готових швидко заробити і отримати ваші дані незаконно. Щоб уникнути такої небезпеки, при виборі кредитора слід керуватися правилами, які дають хоча б мінімальну гарантію, а саме:

 • Перше, що потрібно зробити — це перевірити ліцензію і дізнатися юридичну адресу. Рекомендується користуватися послугами сайтів, які все перевіряють і тестують, і тільки потім додають кредитора до свого рейтингу.
 • Важливо знайти інформацію про кредитну ставцку і загальну вартость запозичення грошей, прочитати договір-зразок. Як правило, всі компанії розміщують кредитні калькулятори, які дозволяють бачити, скільки коштує позика. Зазвичай вони не стягують додаткові комісії, але щоб уникнути непорозумінь в майбутньому, інформацію краще уточнити. Для цього зателефонуйте або зверніться до консультанта в чаті.
 • Обов’язково читайте відгуки реальних клієнтів на різних ресурсах, які вже займали гроші онлайн. Їх можна знайти на аналітичних сайтах, на тематичних форумах або в соцмережах. Це дозволяє дізнатися більше про послуги, сервісну підтримку, швидкість отримання грошей і роботу компанії з боржниками. Але не забувайте, що негативні відгуки частіше пишуть люди, які безвідповідально займають гроші. Деякі позичальники неуважно ставляться до умов договору, ненавмисно потрапляють в непомірні борги, або просто не хочуть повертати позичені гроші.
 • Зверніть увагу, чи можна взяти кредит на чужу картку. Для деяких це додаткова перевага, але більш безпечно, коли гроші перераховуються тільки на вашу банківську картку. Це є додатковою гарантією, що ніхто не зможе взяти кредит, скориставшись вашими персональними даними, навіть в разі злому пароля і несанкціонованого доступу до вашого профілю.

Зміст:

 1. Вимоги до позичальників
 2. Що говорить закон
 3. Сума, термін, відсоткові ставки
 4. Відмова в заявці на кредит
 5. Скільки доведеться виплатити відсотків
 6. Як отримати гроші
 7. Як відповідати за неповернення боргу
 8. Чи продовжувату мікропозику

Вимоги до позичальників

Перевага такої послуги — її доступність і швидкість оформлення. Кредит 24/7 онлайн на картку можна дійсно отримати швидко, навіть маючи погану кредитну історію. Ніяких довідок з роботи, поручителів або цінних речей в заставу кредитори не вимагають. Замість цього вони встановлюють досить високу відсоткову ставку, але це відповідає рівню ризику.

Позика 24/7 або інші види кредитування доступні майже кожному, хто має кредитну картку і мобільний телефон з підключеним інтернетом.

Гроші в кредит на карту без довідки про доходи можуть оформити також люди, які раніше допускали прострочення, але вже виконали свої боргові зобов’язання. При цьому не потрібно надавати документи для підтвердження кредитоспроможності, наявності офіційного працевлаштування, стабільного і високого доходу, а також підтверджувати цільове використання грошей.

Є ряд необхідних умов:

 • позичальник повинен бути повнолітнім;
 • бути громадянином України;
 • не проживати в районах Луганської та Донецької областей, непідконтрольних Україні і в Криму;
 • надати необхідний перелік документів — паспорт, код платника податків (ІПН);
 • мати картку будь-якого українського банку і мобільний телефон.

Що говорить закон про ринок онлайн кредитів

Гроші в інтернеті займають організації, які для початку діяльності повинні зібрати безліч документів, зареєструвати компанію і отримати ліцензію НБУ, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг. Якщо інформація про реєстрацію, номер ліцензії та адреса компанії опубліковані на офіційному сайті, це говорить про її роботу в рамках закону. Ніколи не реєструйтеся на сайтах кредиторів, якщо не можете знайти таку інформацію.

Що стосується оформлення онлайн, все цілком законно. Позичальник і компанія підписують юридичний документ — кредитний договір, використовуючи електронний підпис шляхом відправки коду для підтвердження згоди з умовами договору. У ньому вказані обов’язки і права сторін, а також фіксується відсоткова ставка і термін погашення боргу.

Якщо скористатися послугами сервісу, який акумулює всі пропозиції кредиторів, можна швидко вибрати онлайн кредит 24/7 без відмови або будь-який інший з вигідними умовами. Сервіс не тільки показує кращі пропозиції на ринку, а й аналізує кожну компанію і робить її детальний огляд. Інформація про кредити постійно оновлюється, складаються рейтинги на основі різних показників:

 • умов кредитування;
 • відгуків клієнтів;
 • популярності;
 • загальної вартості послуг.

Діяльність мікрокредитних організацій регулює Національний Банк. Існує спеціальний закон, який регулює кредитування. Організації з видачі мікропозик зобов’язані проінформувати потенційних клієнтів про всі умови ще до підписання договору. Реклама повинна бути правдивою, не замовчувати про приховані платежі.

Сума, термін, відсоткові ставки

Перед підписанням договору проясніть для себе наступні моменти:

 • скільки грошей потрібно повернути;
 • яка вартість позики;
 • коли потрібно погасити борг;
 • наслідки не виплати і прострочення позики.

Часто компанії рекламують позики під 0,01%. Але будьте уважні: така низька ставка діє 1-2-3 дні, потім відсотки нараховуються за вищою ставкою, про що кредитні організації замовчують. Низька ставка — це рекламний трюк.

Досить часто клієнти не надають значення тому факту, що гроші онлайн дорожче банківських споживчих кредитів, і не поспішають їх повертати.

За прострочення, навіть якщо кредит був узятий на пільгових умовах, все одно нараховують відсотки і штрафи. Мінімальна ставка зазвичай 2% на добу (730% річних). Але якщо ви є постійним клієнтом даної компанії, можна розраховувати на бонус у вигляді 1% і навіть 0,7% на подальші позики. Кредитори постараються не упустити сумлінного позичальника.

Згідно із законом штраф не може перевищувати 15% розміру позики, а штрафні виплати не повинні бути більше 50% базової суми.

Примітка: дія закону не стосується кредитів на суму до 4000 гривень, які видаються на термін до 1 місяця. Саме цим винятком активно користуються кредитори, щоб отримати з позичальника якомога більше відсотків, тому будьте пильні завжди, особливо, коли берете маленькі суми. Зверніть увагу: ставки майже завжди вказуються за 1 день користування грошима.

Відмова в заявці на кредит

Незважаючи на привабливі обіцянки, що позика обов’язково буде надана, за статистикою, 8% позичальників отримують відмову. Причин кілька:

 1. Неправильне заповнення заявки. Незважаючи на те, що кредитні організації стверджують, що вони нічого і нікого не перевіряють, насправді це не так. Найменша неточність або помилка в анкеті може викликати сумніви в чесності позичальника і йому відмовлять.
 2. Деякі МФО переводять кошти на чужі картки, і саме такий вид кредиту позичальник хоче отримати. Не розібравшись, він звертається в кредитну організацію, яка цю послугу не практикує. Зрозуміло, йому відмовлять.
 3. При перевірці МФО виявляє, що громадянин є злісним неплатником за іншими мікропозиками або у нього їх уже кілька.
 4. Якщо ваше прізвище стоїть у Державному реєстрі боржників України — звертатися марно.

Скільки доведеться виплатити відсотків

Як кредит під 0.01% перетворюється в 730% річних? Щоб такого не сталося, потрібно уважно читати договір, що підписується з МФО.

Звернути увагу потрібно на наступні моменти:

 • Протягом якого періоду діє пільгова ставка? Припустимо, 5 днів. Після закінчення цього терміну набуде чинності «нормальний» тариф. Це може бути і 2%, і 2,5% і навіть 3-4% в день. Порахуємо, скільки виходить за рік. У році 365 днів, множимо на 2%, ось вам і 730% річних. Фінансові компанії зобов’язані її вказувати, і вказують. Але наші юридично неграмотні споживачі не звертають увагу на абревіатуру APR (Annual Percentage Rate, річна ставка), на чому і трапляються.
 • МФО завжди вказують ставку за 1 день, щоб притупити пильність клієнта. Дійсно, 1-2% — дуже привабливо, всього 10 грн. за 1 тис. Деякі навіть не турбуються про простроченнях, забуваючи про штрафи та пені.
 • Саме штрафні нарахування збільшують борг в рази, часто роблячи його непомірним. У кожної МФО своя система нарахування різних санкцій і з цим потрібно розбиратися чітко ще «на вході».

А тепер вирішимо завдання, щоб зрозуміти на прикладі, як це працює. Припустимо, позичальник взяв кредит 24/7 без відмови терміново або будь-який інший.

Кредит — 5 тисяч гривень.
Термін — 30 днів.
Пільговий період — 5 днів, ставка 0,01% в день.
Решта 25 днів — ставка 2% в день.

Питання: скільки потрібно за місяць заплатити відсотків? Рахуаємо.

0,01% від 5000 = 2,5 грн.
2% за 25 днів = 50%, або 2500 грн.
2500 грн. + 2,5 грн. = 2502,5 грн.

Разом: в кінці місяця потрібно виплатити 5000 грн (тіло кредиту) +2502, 5 грн (відсотки) = 7502, 5 грн.

Це за умови, що позичальник не допустив жодного дня прострочення. Якщо таке мала місце, то штрафні нараховуються відповідно до умов договору, який потрібно уважно вивчити, перш ніж підписувати. У різних фінансових організаціях вони різні.

Як отримати гроші

Якщо все пройшло благополучно, позика схвалена, то гроші можна отримати на картку будь-якого українського банку або особисто в найближчому офісі організації.

Як відповідати за неповернення боргу

Так вийшло, що погасити заборгованість в строк не вийшло. Навіть прострочення в один день гарантовано збільшить борг на суму штрафів, пені та неустойки. Активізуються колектори, які будуть дзвонити спочатку вам, потім родичам, товаришам по службі, начальству, просто знайомим. Умовляння, пояснення, спроба викликати співчуття до себе з боку позичальника результату не дадуть.

Існує кілька можливостей полегшити ситуацію. По-перше, потрібно довести до відома кредитну організацію, що вам потрібен час, щоб виплатити борг. У більшості випадків МФО йдуть назустріч, якщо бачать, що позичальник добросовісний.

Вони можуть:

 • надати кредитні канікули;
 • дати додаткові дні без санкцій;
 • перекредитувати, і таким чином погасити борг.

Юридичні компанії успішно захищають боржників навіть у дуже важкому становищі. Вони допомагають:

 • списати процентні та штрафні нарахування;
 • запобігти арешту грошових коштів і майна клієнта;
 • зменшити тиск колекторів;
 • домогтися максимальної знижки на погашення боргу.

Але слід пам’ятати, що юристи не працюють безкоштовно, вартість їх послуг порівнянна з ростом боргу.

Чи продовжувату мікропозику

Багато фінансових організацій допускають можливість продовження термінів погашення, але на досить жорстких умовах. Загальне правило таке:

 • 10 днів для кредитів менше 60 днів при простроченні понад 10 днів;
 • 30 днів для тривалих позик при простроченні понад 60 днів;
 • кредитна організація має право вимагати повернення всього боргу повністю;
 • штрафні санкції все одно доведеться погасити.

Переваги та недоліки мікропозик

До переваг слід віднести:

 • простоту оформлення;
 • можливість швидко отримати гроші в разі форс-мажору;
 • низький відсоток відмови;
 • відсутність застави і поручителів.

Недоліки:

 • мінімальна сума;
 • обмеженість терміну;
 • високі відсотки;
 • важкі фінансові наслідки в разі несвоєчасного повернення боргу;
 • ризики «нарватися» на шахраїв;
 • настирливість реклами та іноді самих менеджерів фінансових організацій.

Як видно з вищесказаного, достоїнств набагато менше, ніж недоліків, які переважують гідності. Загальний висновок такий: мікропозика — це крайній захід, але життєві обставини бувають різні, і іноді доводиться йти і на такі непопулярні заходи, щоб виправити ситуацію.